Pierścionki – niezbędne do każdego stroju

Pierścionki – niezbędne do każdego stroju

Pierścionki są kluczową częścią każdego stroju, nie ważne czy jest to fantazyjna impreza formalna czy swobodne popołudnie z przyjaciółmi. Niektóre pierścionki pasują do określonych strojów: niektóre stanowią świetny akcent w połączeniu z formalnym strojem, inne wyglądają dobrze, gdy są noszone do biura. Dlatego zawsze powinnaś mieć w domu zestaw pierścionków – nigdy nie wiesz, kiedy będziesz potrzebować jednego na niespodziewaną okazję!

Można je nosić na każdym palcu, ale jest kilka, które są szczególnie preferowane przez kobiety. Na przykład, palec serdeczny jest często używany, ponieważ jest najdłuższy i zwykle pasuje do większości pierścionków wygodnie. Jest on również znany jako palec „obrączkowy”, ponieważ to na nim noszone są opaski ślubne. Niektóre kobiety wolą nosić swój pierścionek zaręczynowy i obrączkę również na tym palcu, ale jeśli wolisz zachować je oddzielnie ze względów estetycznych (lub dla wygody, jeśli oba są bardzo ciężkie), to dobrze jest nosić tylko jeden lub drugi tutaj.

Kciuk jest również popularny, ponieważ łatwo jest zsunąć i założyć obrączki, gdy jesteś zajęty robieniem czegoś innego. Wiele osób wybiera ten palec, jeśli lubią mieszać i dopasowywać swoje stroje w ciągu tygodnia – pozwala im to łatwo przełączać się między różnymi akcesoriami bez konieczności zdejmowania jakiejkolwiek biżuterii.

Dowiedz się więcej: fashionspy.pl