Industry West – sklep meblowy, który musisz znać

Industry West – sklep meblowy, który musisz znać

Industry West to sklep meblowy działający od ponad 40 lat, o którym warto wiedzieć. Sklep oferuje wszystko, od sof, łóżek i zestawów jadalnych po stoły, krzesła i lampy, z wieloma różnymi stylami do wyboru.

 

Do produkcji mebli w Industry West używane są różne rodzaje drewna, w tym dąb i klon. Ceny różnią się w zależności od rodzaju wybranego drewna, przy czym dąb jest najdroższy, jednak istnieją inne opcje, jeśli nie chcesz dębowego elementu. Jeśli dany element nie jest dostępny w wybranym kolorze lub gatunku drewna, można go również zamówić na zamówienie.

W ramach zakupu w Industry West, otrzymasz dożywotnią gwarancję na wszystkie drewniane meble. Oznacza to, że jeśli kawałek złamie się lub rozpadnie, wymieni go lub naprawi za darmo. Kolejną korzyścią są opcje finansowania sklepu: możesz uzyskać 0% odsetek przez 12 miesięcy na przedmioty powyżej 500 USD.

Jest to kolejny przykład na to, że dobra obsługa klienta jest ważna dla Industry West – wykraczają poza to, co jest oczekiwane i robią to już od 40 lat! Więcej na becomedia.pl