Room & Board – sklep meblowy, który musisz znać

Room & Board – sklep meblowy, który musisz znać

Room & Board to sklep meblowy w Minneapolis, o którym musisz wiedzieć, niezależnie od tego, czy szukasz nowego stołu do jadalni lub biurka do biura, czy też szukasz inspiracji, jak udekorować swój dom.

 

Założony w 1986 roku przez trzech przyjaciół (Jim McDowell, Karl Lagerfeldt i Eric Dayton) w starym magazynie nad rzeką Mississippi, Room & Board rozwinął się ze skromnych początków w międzynarodową markę, która rozszerzyła się z pierwotnej lokalizacji o sklepy w nowojorskiej dzielnicy Chelsea i w Seattle. Zobacz więcej na: glamourlife.pl

W ciągu ostatniego roku firma została doceniona za swoją doskonałość nagrodami zarówno od Architectural Digest, jak i magazynu Interior Design, który zaliczył ją do najlepszych sklepów designerskich w Ameryce. W sierpniu 2017 roku firma otworzyła swój flagowy sklep w Minneapolis na Washington Avenue (najdroższy korytarz handlowy w mieście), który również otrzymał entuzjastyczne recenzje po otwarciu.

Sukces firmy wynika nie tylko z ich pięknych mebli i fachowego rzemiosła, ale także z koncentracji na zapewnieniu doskonałej obsługi klienta. Personel jest kompetentny i przyjazny i służy jako coś więcej niż tylko sprzedawcy – to konsultanci, którzy pomogą Ci znaleźć odpowiedni element do Twojej przestrzeni. Pomogą Ci nawet ustawić go w domu!