Zima 2022 – jak ubrać się modnie?

Zima 2022 – jak ubrać się modnie?

Zima 2022 roku najzimniejsza w historii. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy temperatura nie przekroczyła -20 stopni Celsjusza. Ludzie powoli tracą zmysły. Całe życie spędzili w takiej pogodzie i efekt się kumuluje. Jedynym sposobem na zachowanie zdrowego rozsądku jest ciepłe ubranie i modny wygląd!

Najpopularniejszym zimowym elementem ubioru w tym sezonie jest niezwykle ciepła czapka zrobiona ze starego swetra, szalika zawiązanego pod brodą i futrzanego kaptura od jakiegoś zwierzęcia (najczęściej psa) na górze. Niektórzy posunęli się nawet do tego, że naszykowali na nią dodatkową warstwę wełny. Inni używają na zewnątrz materiału przypominającego futro, ale jest on droższy!

Możesz również dostać wiele gotowych kapeluszy, które zostały zaprojektowane specjalnie na ten sezon, ale kosztują one więcej niż kosztowałoby Cię zrobienie własnego kapelusza. Modne czapki są zazwyczaj wykonane z prawdziwego futra lub plastikowego włosia z plastikowym „futrem” na zewnątrz.

Najpopularniejszym zimowym elementem ubioru w tym sezonie jest niezwykle ciepła czapka wykonana ze starego swetra, szalika zawiązanego pod brodą i futrzanego kaptura z jakiegoś zwierzęcia (zwykle psa) na górze. Niektórzy posunęli się nawet do tego, że naszykowali na nią dodatkową warstwę wełny. Więcej na: travelglow.pl