Jak odpowiednio dobrać biustonosz?

Jak odpowiednio dobrać biustonosz?

Wybierając biustonosz, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę to, jak się w nim czujesz. Jeśli biustonosz jest dobrze dopasowany, a przy tym wygodny i sprawia, że czujesz się w nim dobrze – lub nawet sprawia, że czujesz się względnie neutralnie – dokonałaś dobrego wyboru. Celem noszenia biustonosza jest podtrzymywanie piersi, a jeśli tego nie robi, to nie spełnia swojego zadania.

 

Jeśli masz na sobie biustonosz, który nie spełnia swojego zadania, spróbuj nosić go z różnymi stanikami – może prześwituje przez materiał, a może nie ma odpowiedniego kształtu dla Twojego ciała. Jeśli nadal nie sprawdza się w przypadku noszenia kilku koszulek, nie ma powodu, aby nadal nosić coś niewygodnego. Bądź przygotowana na zmianę stylu, jeśli szukasz większego wsparcia niż to, które zwykle uzyskujesz – inny rodzaj tkaniny lub odzieży może wykonać zadanie lepiej niż to, czego używasz obecnie.

Kupując biustonosze, nie polegaj na rozmiarze z metki! Większość kobiet nosi co najmniej jeden rozmiar za duży w swoich codziennych biustonoszach i topach, więc jeśli dany model wydaje się dziwnie dopasowany, ale pasuje na tyle dobrze, że Twoje piersi są podtrzymywane, rozważ jego zakup i przymierzenie innego w kolejnym rozmiarze w dół.

Więcej dowiesz się na: prettyfe.pl